ייעוץ זוגי? אל תלכי לפני שתקראי את זה

  • |
  • 2018-03-13 13:01:00
  • 11
  • 34
  • 435
  • 18

מחפשת הדרכה בחיי הזוגיות? הכתבה הזאת מיועדת לך

 

"All you need is love", שרו הביטלס, ונדמה שעל אף השנים הרבות שחלפו מאז הופעתם האחרונה, שום דבר לא השתנה. כל מה שאנחנו צריכים זה אהבה, זוגיות חמה, אדם אהוב לחזור אליו בסוף יום מתיש

מה כבר ביקשנו? ובכן, את הדבר הכי קטן והכי גדול בעולם.

 

אז בואו נודה על האמת: כשזה מגיע לתחום הזוגיות, אנחנו די אבודים. לא משנה אם טוב לנו לבד או אם אנחנו יוצאים כל יומיים, אם אני רווקה בודדה או נשואה באושר, כולנו נוכל להסכים שאהבה היא עניין מורכב. אז לפעמים את מתייעצת עם אחות או עם אמא, ואתה מתייעץ עם חבר טוב, אבל בפעמים אחרות אנחנו מוצאים את עצמנו מייחלים לספר הוראות ברור: מה מותר, מה כדאי ומה צריך שיהיה בזוגיות תקינה? מהי אהבה? למה בכלל צריך בן זוג? ומה ההבדל בין גבר לאישה?

 

אז ספר אין, אבל יש את "שיטת ימימה".

 

"אימרה ידועה אומרת, שכשגבר מתחתן עם אישה הוא מייחל שהיא לא תשתנה ותישאר בדיוק כמו שהיא, כפי שהוא התחתן איתה, ואילו כשאישה מתחתנת עם גבר - כבר למחרת החתונה היא רוצה שהוא ישתנה" - כך מסבירה עידית שלו באחד משיעורי "שיטת ימימה" אותם היא מעבירה. בהמשך השיעור היא פורטת את ההבדלים השונים בין הגברת מנוגה ובין האדון ממאדים ומתארת את הציפיות שיש לכל אחד מבני הזוג ממערכת היחסים המשותפת שלהם.

 

"שיטת ימימה" היא שיטה ייחודית אותה לומדים אלפים ברחבי הארץ והעולם. אך השיטה לא מתמקדת אך ורק בחיים הזוגיים, אלא מעמיקה עוד אל נפש האדם הפרטית ואל השיח הפנימי המתרחש בתוך כל אחד מאיתנו כל הזמן.

 

חיה, שלומדת כבר כמה חודשים את "שיטת ימימה", אומרת: "אתה יכול ללמוד 'ימימה' רק כדי להיות רגוע ומאושר יותר, והדברים אינם חייבים לגעת ברוחניות או בדת. אבל מלכתחילה טמונים בחומר קשרים מאוד ספציפיים ועמוקים לרוחניות יהודית, שניתן להבין אותם רק בשלבים מאוחרים יותר".

 

אז מהי "שיטת ימימה"? "שיטת ימימה" היא שיטת לימוד המשלבת קבלה, מודעות ופסיכולוגיה, שאותה ייסדה ימימה אביטל ז"ל. אמנם ימימה נפטרה לפני כ-20 שנה, אך תלמידיה הרבים ממשיכים ללמד את תורתה בקבוצות קטנות ברחבי הארץ. בין הלומדים נמנים מספר לא מבוטל של מפורסמים: לאה שבת, אברי גלעד, שלמה ארצי, אתי אנקרי ועוד.

 

נשמע מעניין?

 

"המכללה הוירטואלית לחיים" - מציעה לך פלטפורמה ייחודית וחדשנית המאפשרת לימוד חי ואינטראקטיבי של "שיטת ימימה" דרך המחשב, המספקת ללומדות חוויית למידה נוחה ומפנקת.

הצטרפי ללימוד ותוכלי לחוש בשינוי איכות החיים והקשר עם הסביבה - וכל זאת מבלי לצאת מהבית-

 "רוצה ללמוד ימימה? הקליקי כאן

 

 

תלמידות "שיטת ימימה" ב'מכללה הוירטואלית לחיים' מספרות איך לימוד ימימה שינה את חייהן.

"המכללה הוירטואלית לחיים" מבית "ערוץ אורות". חפשי אותנו בפייסבוק.