"הפיוט הוא הבית שלי"
גיא זוארץ בשיאו של סיבוב הופעות מחובר למקורות יחד עם אחיו
שם המרצה: פורסם: 22/1/2015 9:13:00


גיא זוארץ מוכר לנו בעיקר מהטלוויזיה, מהנחיית תוכניות כמו "הישרדות" ועוד. אך מסתבר שזוארץ מטפח עוד צד חוץ מזה הנוצץ; הצד המחובר למקורות ולפיוטים מבית אמא.

"אני חי חיים חילונים לגמרי," מבהיר זוארץ, "אני חילוני, אבל עם סולם הערכים שלי לגבי מסורת, משפחה ויהדות הוא משהו שהוא שמאוד חשוב לי."

"המסורת זה 'דע מאיפה באת לאן אתה הולך'," ממשיך זוארץ, "אני רואה שלילדים שלי זה נותן הרבה רוגע, הרבה שלווה, הרבה תוכן."

ומה בכל זאת לגבי הצד הטלוויזיוני בחייו?

""צאו לדרך" ו"הישרדות" -  בכלל עולם הטלוויזיה - זה דברים שאני מאוד מאוד נהנה מהם, אני לא יכול להגיד שלא," מדגיש זוארץ, "אפילו אי אפשר להשוות את הדברים האלה עם מה שאני עושה, עם המופע, עם המוזיקה, עם הדיסקים, עם הלאדינו, עם הפיוט; שם זה הבית שלי, שם זה מקום של ביטוי מאוד אישי, מאוד יצירתי, משהו מאוד שורשי," ומוסיף, "אני רואה את עצמי לאורך שנים עוסק בדבר הזה כי אני רואה כמה טוב זה עושה. זו זכות גדולה לשמח ולעשות כל כך הרבה דברים טובים עם אנשים," מחייך זוארץ, "זה גם מחזיר לי הרבה הרבה כח."

   גיא זוארץ        תיאטרון        טלויזיה        מערב        פיוטים        מסורת        יהדות        חילוני        דתי        חינוך        מקורות        חזרה למקורות        אורות        ערוץ אורות        טלויזיה יהודית        "הפיוט הוא הבית שלי"    
תגובות
יעל בן חיים ‏(30.01.2015 00:12)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©