פרק 1: כמו כל הילדים
הילד מתעקש לקבל סמארטפון כדי להיות "כמו כולם"? הרב יוני לביא עם עצות להתמודדות
שם המרצה: הרב יוני לביא פורסם: 14/1/2014 13:47:00

סמארטפון משוכלל הוא כבר לא דבר חריג ברחוב. בשנה האחרונה חל גידול של כ-33% במספר הסמארטפונים הפעילים בישראל. אין ספק שהתופעה משתלטת אט-אט, ולא פוסחת גם על הדור הצעיר שדורש לזכות במכשיר כאחד האדם. הסיכון הרב במכשירים אלה טמון בהתמכרות אליהם ובשימוש לרעה שניתן לעשות בהם בעקבות הגישה הגדולה שמתאפשרת מהם,למשל לאינטרנט. כהורים, הבחירה להפקיד בידי הילדים מכשירים מסוג זה, היא בחירה שנעשית לעיתים על מנת שהילדים לא ירגישו שונים מהסביבה, כדי שיהיו "כמו כולם", כמו שהם אומרים.

האם רצון הילדים להיות כמו 'כולם' צריך להשפיע עלינו כהורים לאפשר שימוש במכשירים אלה, גם אם הרעיון לא מוצא חן בעיננו? כל התשובות בשיעורו המלא של הרב יוני לביא, מתוך המכללה הוירטואלית לחיים.

סדרת שיעורים חדשים בנושאים מגוונים: זוגיות, שידוכים, אמהות, הורות ועוד..רוצים להעמיק יותר ולקבל כלים לשיפור חייכם? הצטרפו למכללה הוירטואלית לחיים מבית 'ערוץ אורות' ותתחילו לחוש בשינוי!

לפרטים והרשמה, התקשרו: 058-5383867 - יולנדה

   פלאפון        סמארטפון        ילדים        משפחה        חינוך ילדים        הורות        שו"ת מהחיים        הרב יוני לביא        המכללה הוירטואלית        פרק 1        כמו כל הילדים        אורות        ערוץ אורות        טלויזיה יהודית            

תכניות נוספות בערוץ אורות:

אתמול היית שונה: כמה עפמים חשבתם שאולי זה כבר לא כמו פעם?

סוגיות בחינוך ילדים: הפרעות קשב ו...ריכוז!

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ערוץ אורות ועשו לנו 'לייק' !

תגובות


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©