"שהאור של ה' יעבור דרך המסכים"
עציון מאיר יצא לשוחח עם רועי אדרי, איתו התחרה ב'דה וויס'
שם המרצה: עציון מאיר פורסם: 18/10/2012 16:25:00

רועי אדרי אולי זכור לנו כאחד המתמודדים היותר מוכשרים בתוכנית 'The Voice', אך האמת היא שאת הקריירה שלו הוא התחיל עוד הרבה לפני כן.

כבר בגיל צעיר למד לנגן בגיטרה ובפסנתר, ובהמשך הפך לחלק מלהקת ההיפ-הופ Sideffect ונהיה לראפר מצליח בארץ ובעולם. אך חיי התהילה לא הצליחו לשבות אותו בקסמם ולאחר תהליך ארוך ואיטי - חזר רועי אדרי בתשובה.

'אני בהחלט רוצה שאנשים יכירו את ה' יתברך. כי... כשאתה מגלה את הטוב - אז אתה רוצה לחלוק אותו. למה להשאיר אותו רק לעצמך?' כך הוא מסביר את התמודדותו בתכנית הריאליטי The Voice. 'הייתה לי כבר מטרה למה אני רוצה להיות בתוכנית הזאת,' מתאר אדרי, 'כדי באמת לעשות איזשהו זעזוע כזה, רוחני. אמרתי, אם אני כבר נכנס לתוכנית ריאליטי, אז מה אני מביא שאין?'

לרגל הוצאת אלבומו החדש, 'שורשים', הוא נפגש עם מי שהתחרה נגדו בתכנית, עציון מאיר, לשיחה על אמונה, יצירה ואהבת ישראל.

   רועי אדרי        חזרה בתשובה        עציון מאיר        The Voice        דה וויס        שורשים        מוזיקה        יהדות        אהבת ישראל        אביב גפן        ריאליטי        טלוויזיה        קידוש ה'        שורשים        ראפ        היפ הופ        נשמה        אורות        ערוץ אורות        טלוויזיה יהודית        "שהאור של ה' יעבור דרך המסכים"    
תגובות
שלומי ‏(03.07.2013 16:07)
נריה ‏(19.01.2014 13:10)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©