אהרון
מה בין היכולות של אהרון לסכך? הרב עודד דוד מפתיע
שם המרצה: הרב עודד דוד פורסם: 28/9/2012 16:41:00

חג סוכות הגיע. אחרי שכבר בחרנו את ארבעת המינים המובחרים ביותר, תקענו יתדות ובנינו סוכות – כעת נותר רק לחכות. לחכות למי? לאושפזין כמובן.

חוץ מהחברים ובני המשפחה שיבקרו בסוכתנו לאורך החג, יש לנו עוד שבעה אורחים מכובדים ביותר – שבעת הרועים של עם ישראל: אברהם, יצחק, יעקב, משה, אהרון, יוסף ודוד.

מלבד להיותם אבות אבותנו, והמנהיגים הגדולים של עם ישראל, כל אחד מהם מסמל על פי הקבלה כח רוחני אחר, ובכך שאנחנו מכניסים אותם אל סוכתנו, אנחנו מכניסים גם איכות מסוימת לתוכנו.

בסדרה זו, מגלה הרב עודד דוד את כוחם המיוחד של כל אחד מהאושפזין על פי הקבלה ומסביר לנו כיצד ניתן להביא את אותו הכוח גם אל תוך חיינו.    

כידוע, סוכות הוא זמן של שמחה ושמחה מתאפשרת על ידי התחדשות. היום נתחדש על פי תכונתו של אהרון שהיא הוד. אהרון ידוע כאיש של שלום, שידע איך לדבר אל העם ואיך לקשר בינם לבין משה. בהתאם, תכונתו מסמלת את הקשר שבין העליונים לתחתונים.

מה זה אומר? ואיך אפשר לקשר את זה לחיינו? הרב עודד דוד מסביר .

לכניסה לאתרו של הרב עודד דוד לחצו: WWW.HARAVODED.COM
   חג סוכות        קבלה        סוכה        אושפזין        אורחים        משה רבנו        אהרון        עשרת הספירות        שלום        יהדות        אורות        טלוויזיה יהודית        הרב עודד דוד        סכך        ערוץ אורות    
תגובות


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©