אימהות, קריירה או שתיהן?
ד"ר חנה קטן, מחברת 'חיי אישה', בראיון אישי
שם המרצה: טל מאיר פורסם: 7/8/2012 12:25:00

אמהות או קריירה? בשאלה הזו מתחבטות מיליוני נשים ברחבי העולם. מצד אחד, האישה רוצה לממש את הכשרונות והרצונות הטמונים בה, אך מאידך אף אחת לא הייתה רוצה לוותר על הזכות לראות את הילדים גדלים.

ובכן, ד"ר חנה קטן החליטה לבחור בשתי האפשרויות: לצד היותה אם לשלושה-עשר ילדים, היא מנהלת קריירה מפוארת כרופאת נשים בכירה וכיועצת פוריות לזוגות. אך אם נראה לכם שמצאתם מודל לחיקוי, היא ממהרת להסביר: "אין לי שום עניין לעשות פה אידאליזציה... אי אפשר לעשות הכל. מוותרים בדרך," היא פוסקת נחרצות, "והויתורים קשים וכואבים."

בנוסף לקשיים כאם קרייריסטית, מספרת קטן לטל מאיר גם על הקשיים בעבודה - "הנקודה שהכי משמעותית וכואבת לי, היא הרווקות המבוגרת". בעקבות שיחותיה עם נשים מבוגרות שרצו בכל זאת להיכנס להריון, הוציאה ד"ר קטן את הספר 'חיי אישה', המספר את סיפורן של מספר נשים במשך מהלך חייהן.

אז איך באמת מסתדרים עם אמהות וקריירה? והאם ד"ר קטן מתחרטת על בחירותיה?

   אמהות        אורות        הרווקות המאוחרת        חינוך        רווקות        פוריות        הלכה        רפואה        חיי אישה        רופאת נשים        ערוץ אורות        טלוויזיה יהודית        ד"ר חנה קטן        הרב יואל קטן        חיי אישה        קריירה        אימהות        אימהות        קריירה או שתיהן?    
תגובות
א ‏(07.08.2012 17:37)
אלון ‏(07.08.2012 18:04)
אהובה קליין. ‏(20.08.2012 17:04)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©