רק בגלל הרוח
עציון מאיר מראיין את שלומי שבת, המנטור שלו מ-The Voice
עציון מאיר פורסם: 28/5/2012 12:52:00

שלומי שבת כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית המתהווה בארץ. גם אם אתם מתחברים לסגנון המזרחי שלו וגם אם לא - השירים שלו בוודאי יעלו בכם רגשות נוסטלגיים לימים עברו; "יום סבבה", "רק בגלל הרוח", "ואני שר" ועוד רבים וטובים הם רק כמה דוגמאות לכך.

כמובן שגם עד השתתפותו של שלומי שבת בתכנית הפופולרית The Voice, היו לו מעריצים רבים - גם בקרב מבוגרים וגם בקרב הנוער - אך אין ספק שבעקבות התכנית עלה רף ההיחשפות של שלומי שבת לעם; גם אנשים שאינם רגילים להאזין למוזיקה מזרחית, נפגשו דרך התכנית עם אישיותו המיוחדת והרגישה של שבת.

עציון מאיר, מי שהתמודד ב-The Voice והכיר את שלומי שבת קצת יותר מקרוב, התארח בביתו של שבת וראיין אותו על התהילה, על האהבה וגם - על ההתקרבות לבורא עולם.

"היה לי חלום להגיע לקיסריה," משחזר שלומי שבת. "כשהגעתי לקיסריה, והוא (האל) הגשים לי את החלום - ובאמת שזה הוא שהגשים לי את החלום - אמרתי, 'רגע, מה עכשיו? זהו? נגמרו לי החיים?' ואז אמרתי שכל מה שיבוא מעבר, אחרי כל הקיסריה הזאת, זה יהיה מבחינתי... בונוס."

"אני, אחרי שהתחלתי להצליח, אז רציתי לשים את הכיפה בעצם; הוא נחשף אליי כשהיה לי טוב... ותראה איזה פלאים הוא ממשיך לעשות לי," הוא מספר לעציון מאיר.

"זה לא יאומן ההיכרות שלי עם הבורא," מוסיף שבת בהתרגשות.

עציון מאיר מתארח בביתו של שלומי שבת לראיון אישי.

   שלומי שבת        עציון מאיר        The Voice        דה וויס        אמונה        בורא עולם        השם        התקרבות        קיסריה        אהבה        זמר        פרסום        מפורסם            
תגובות
הדסה ‏(28.05.2012 22:15)
משיח בדרךך ‏(03.06.2012 18:58)
א ‏(07.06.2012 15:44)
tjh ‏(18.06.2012 22:31)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©