מחפשים שידוך: שיקבל אותי כמו שאני!‬
נשים מלאות - לרבנית רבקה שמעון יש מספר פתרונות
שם המרצה: הרבנית רבקה שמעון פורסם: 20/2/2012 16:35:00

שידוך, כפי שכולם יודעים מושפע רבות מהרושם הראשון. נרצה או לא, הרושם הראשוני הוא זה שקובע; איך הוא נשמע בטלפון, באיזו צורה היא התלבשה או באיזה שעה היא הגיעה לדייט הראשון.לעיתים זה מגיע אף מספר העגילים, צבע העיניים והשיער ו..כן- הגודל!

אנחנו חיים בעידן בו הכל חיצוני והעין נוטה לקנקן ולא לתוכנו, דבר היוצר בעיה ההולכת ומתרחבת (תרתי משמע) ומפריעה לבנות מלמלא מבוקשן, להתחתן.

איך?

 מציאות חיים המשבחת יופי ומגדלת את בניה על פייסבוק, פוטושופ ויופי מושלם בכל פרסום חוצות, יצר קושי אצל המין הגברי להפגש למטרות חתונה עם נשים ש..לא בדיוק עונות על צרכי היופי החיצוני אותו הם רואים באמצעי התקשורת כמודל לאישה, אשר כמובן אינו מציאותי ומלא שינויים בין לפני העריכה לאחריה.

ניתן להתעכב על עניין החינוך מגיל צעיר של הבנים בהיותם במוסדות החינוך השונים ובכך שאולי הוא לא מספק את הצרכים בחיי היומיום ובהתמודדיות עם המסרים הנשלחים אליהם מקטנות, אבל אולי כדי לצאת ממעגל הקסמים צריך לצאת ממה שנחשב אולי לאידאלי אך לא מציאותי כרגע ולבדוק מה עושים בתכלס.

הרבנית רבקה שמעון במספר פתרונות מעשיים עבורכן, הבנות המלאות, בהקשר זה חיצונית, אך אנו סמוכים ובטוחים שגם פנימית. 'מחפשים שידוך'.

   שידוך        מחפשים שידוך        השמנה        יופי        יופי חיצוני        מראה חיצוני        הרבנית רבקה שמעון        ערוץ אורות        טלויזיה יהודית        שיקבל אותי כמו שאני!‬    

עוד תכניות בערוץ אורות:

מחפשים שידוך: מה בסך הכל ביקשתי?!

זוגיות: חיים של תוכן, חיים של משמעות - עם הרב שלמה אבינר

 בינו לבינה: מראה חיצוני

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו ולחצו 'לייק'!

(Photo:Quinn Dombrowski (CC BY-SA 2.0

 

תגובות
עדי ‏(26.02.2012 08:37)
יוסף הצדיק ‏(25.10.2012 14:41)
מרקו ‏(24.12.2012 08:26)
אלמונית ‏(28.02.2013 15:18)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©