"רבי נחמן הציל לי את החיים"
נדב גלעד מארח את גולן אזולאי על היצירה ועל ההתקרבות ליהדות
שם המרצה: נדב גלעד פורסם: 16/2/2012 10:12:00

גולן אזולאי. מי לא שמע על גולן אזולאי?? אם זה בתיאטרון ואם זה בטלויזיה - לא ייתכן שפספסתם אותו. אפשר לומר שהוא היה אחד מהאנשים היותר ידועים בתרבות הישראלית.

אך כיום, היום כבר לא תראו אותו על מרקע הטלויזיה - לפחות לא כמו בתדירות של פעם - וגם לא על בימת התיאטרון. לא, גולן אזולאי החליט שהוא עוזב את התהילה בצד ומתקרב לעצמו, ליהדות; הוא מסרב לעבוד בשבת ודוחה לעיתים קרובות הצעות לשחק בהצגות תיאטרון - בגלל בעיות הצניעות הכרוכות בהן.

אז כן, ייתכן שכבר שמתם לב לשינוי - שניכר בהופעתו - כבר לא תראו אותו בלי כובע הקסקט לראשו - אך גם בהופעותיו; לאחרונה התחיל להופיע יותר במסגרות מופעים קומיים המשלבים מוזיקה מקורית עם סיפור חייו.

"מתי הבנת, בעצם, שאתה צריך לעשות את המופע הזה - מופע קומי אבל עם סיפורים?" התעניין נדב גלעד, "כי בהתחלה תמיד היית שחקן יותר דרמטי כזה."

"איך התחלנו להיות שחקנים? אתה יודע איך אתה מתחיל להיות שחקן?" פתח גולן אזולאי, "אתה הליצן של החבר'ה. כן, הם מצחיקנים ואז הם הולכים ללמוד משחק ונהיים רציניים כאלה."

"אני משתדל לבחור בשמחה," מספר גולן אזולאי.

"איך אפשר לבחור בשמחה?" תוהה נדב גלעד, "אם יש לך באסה מסוימת? אפשרי לבחור בשמחה?"

"בטח אפשרי," עונה אזולאי, "צריך לרכוש כלים בשביל זה, אז אני לומד. לומד ימימה הרבה שנים... אני נוסע לאומן כל שנה. אני מחובר לרבי נחמן והוא הציל לי את החיים."

צפו בראיון המחמם את הלב שלכל הפחות יעלה חיוך על פניכם.

           

באדיבות אתר מ.א.מ.י  www.mami.fm 

   גולן אזולאי        חזרה בתשובה        לחזור בתשובה        ראיון        נדב גלעד        מוזיקה        מוסיקה        מאמי        מאמ"י        רבי נחמן        שיטת ימימה        ימימה אביטל        רבי נחמן מאומן        ברסלב        ערוץ אורות        טלויזיה יהודית    
תגובות
אושר ‏(12.05.2013 01:40)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©