האיש שבפנים
הלוחם בטרור שחולם על הסמכה לרבנות. הכירו את סטיב גאר
פורסם: 6/8/2014 7:1:00

חמאס
, ארגון הטרור והאויב הגדול של מדינת ישראל נראה כמו מטרה בלתי ניתנת לחיסול.
היקף הנשק, התחכום והביקורת הבינלאומית, מונעים מישראל להפעיל את מלוא העצמה הצבאית כדי לשים סוף לאיום ה
חמאס.

אך יש כאלה שלא מוכנים לקבל את המצב הנוכחי ופועלים לשנותו, הן מבחינה הסברתית והן מבחינה מעשית.
כזה הוא סטיב גאר. ביום מאמן בבית הספר ללוחמה בטרור "קאליבר 3", ובלילה לומד להסמכה לרבנות. 

סיפור חייו המעניין מתחיל אי שם בדרום אפריקה, שם נולד. כבר בנערותו החליט לחזור בתשובה, להגשים את החלום ולעלות לארץ ישראל. 
"גדלתי בבית מאוד מסורתי. ההורים שלי דיברו הרבה על אלוקים, אבל את המצוות לא שמרנו. הייתי ממש ילד שובב. לקחתי סמים, וכשלקחתי אותם, מצאתי...אפס, שום דבר," הוא נזכר בנערותו הרחוקה.
אך דווקא בגלל אופיו השובב הגיע סטיב לשאול שאלות. הוא מספר על יום אחד בו בילה במועדון עם חבריו, כולם שתו וצחקו אך רק סטיב הרגיש שמשהו לא בסדר: " אמרתי לעצמי שהם עכשיו עושים צחוקים על אפס, על שום דבר, אין תוכן שם. החלטתי שאני רוצה למצוא משהו שיש בו משמעות לחיים, יותר מסתםצחוקים. אז חיפשתי, שאלתי: מי ברא אותנו? למה אנחנו כאן?"

כיום מתגורר סטיב בגוש עציון יחד עם אשתו וארבעת ילדיו, מנהל פרויקט שנקרא "דרכנו" המסייע לנוער בעל צרכים מיוחדים, ומקדיש מזמנו גם עבודה כמאמן מאבטחים ויחידות מהצבא בשימוש באמצעי לחימה. בנוסף, הוא גם משתתף בתכנית סיור לתיירים מכל העולם ע"ש חגי לב ז"ל.
"אני יודע מה ראיתם ב-BBC, ב-CNN," הוא אומר לתיירים שמגיעים לאימון, "שהיחידות המובחרות של ישראל - היחידה שלי! - אוהבות להרוג פלסטינאים חפים מפשע. זה שקר. אני רוצה להראות לכם איך אנחנו מתאמנים."

בואו להכיר את אישיותו מעוררת ההשראה של סטיב גאר.

   חמאס        טרור        צוק איתן        לוחמה בטרור        סטיב גאר        צבא        קאליבר 3        הסמכה לרבנות        האיש שבפנים        מגזין        אורות        טלויזיה יהודית    
תגובות
א ‏(11.08.2014 05:10)
שירוש ‏(25.08.2014 06:42)
אא ‏(08.09.2014 13:08)


כל הזכויות שמורות לערוץ אורות 2010 ©